0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
Tractor Sazi Tabriz FC
1
0
استقلال تهران
Finished
15:30
پیکان
0
1
فولاد سپاهان
Finished
16:00
Sepidrood Rasht SC
1
1
Machine Sazi Tabriz
Finished
16:00
  Belgium First Division A
Standard Liege
3
1
Sporting Lokeren
Finished
23:00
  Croatia 1. HNL
NK Lokomotiva Zagreb
0
0
NK Rudes
Finished
20:30
  France Ligue 1
Olympique Nimes
2
0
Dijon Fco
Finished
21:30
Olympique Lyonnais
2
1
EA Guingamp
Finished
23:15
  Ireland Premier Division
FC Dundalk
1
1
Sligo Rovers
Finished
23:15
Bohemians Dublin
1
0
Finn Harps
Finished
23:15
Derry City
3
0
University College Dublin
Finished
23:15
Waterford FC
1
2
Shamrock Rovers
Finished
23:15
ST Patricks Athletic
1
0
Cork City FC
Finished
23:15
  United Arab Emirates Arabian Gulf League
AL Wahda FC
3
1
Dibba AL Fujairah
Finished
17:00
AL Dhafra Scc
3
0
AL Ain FC
Finished
17:05
Shabab AL Ahli Dubai Club
2
2
Ajman Club
Finished
19:30
Emirates Club
1
1
AL Ittihad Kalba
Finished
19:30
  Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor
1
2
Besiktas JK
Finished
21:00
  France Ligue 2
FC Lorient
2
1
Red Star FC
Finished
22:30
Paris FC
1
1
AC Ajaccio
Finished
22:30
Gazelec FC Ajaccio
1
1
Stade Brestois 29
Finished
22:30
AC Le Havre
0
2
AS Nancy Lorraine
Finished
22:30
AJ Auxerre
1
0
Clermont Foot
Finished
22:30
Chamois Niort FC
1
1
ES Troyes AC
Finished
22:30
LB Chateauroux
1
2
US Orleans
Finished
22:30
Valenciennes FC
3
2
Grenoble Foot 38
Finished
22:30
  England League One
Sunderland AFC
2
2
Accrington Stanley
Finished
23:15
  Scotland Challenge Cup
Ross County
2
1
East Fife FC
Finished
23:15
  Qatar Stars League
Qatar SC
0
0
AL Shahaniya
Finished
19:40
Al-Kharitiyat
1
2
Al-Ahli Doha
Finished
17:15
  England FA Cup
Queens Park Rangers
0
1
Watford FC
Finished
23:15
  Australia A-League
Wellington Phoenix FC
1
1
Melbourne Victory FC
Finished
10:05
Newcastle United Jets
3
1
Melbourne City FC
Finished
12:20
  Kuwait Premier League
Al-Jahra
1
0
Al-Salmiya SC
Finished
19:50
AL Tadhamon
1
2
Qadsia SC
Finished
17:20
Kazma SC
2
2
Al-Fahaheel
بازی شروع نشده است
17:20
  Spain LaLiga 2
Cordoba CF
1
2
Granada CF
Finished
23:30
  Netherlands Eerste Divisie
MVV Maastricht
4
2
Jong FC Utrecht
Finished
22:30
FC Volendam
1
0
Helmond Sport
Finished
22:30
Jong AZ Alkmaar
0
0
FC Den Bosch
Finished
22:30
GO Ahead Eagles
4
4
NEC Nijmegen
Finished
22:30
RKC Waalwijk
0
1
Almere City FC
Finished
22:30
FC Eindhoven
1
1
Jong Ajax Amsterdam
Finished
22:30
Roda JC Kerkrade
1
0
SC Cambuur
Finished
22:30
FC Dordrecht
1
4
Sparta Rotterdam
Finished
22:30
TOP Oss
1
0
SC Telstar
بازی شروع نشده است
22:30
  Italy Serie B
US Palermo
1
1
Brescia Calcio
Finished
23:30
  International Clubs Copa Libertadores, Qualification
Atletico Nacional Medellin
0
0
Deportivo La Guaira
Finished
03:00
  Austria OFB Cup
Grazer AK
2
1
FK Austria Wien
Finished
21:30
  Saudi Arabia Saudi Professional League
AL Raed FC
1
1
AL Ittihad FC
Finished
20:50
AL Shabab FC (KSA)
1
0
AL Wehda FC
Finished
19:00
  Argentina Superliga
Club Atletico Rosario Central
1
1
CA River Plate
Finished
03:30
  Brazil Copa do Brasil
CA Tubarao SC
0
0
Brasil De Pelotas RS
Finished
00:30
URT MG
3
2
Coritiba FC PR
Finished
02:45
Fast Clube AM
1
6
Oeste FC SP
Finished
04:00
Sinop FC MT
1
2
Santa Cruz PE
Finished
04:00
  International Clubs Copa Sudamericana
Royal Pari Sion
2
1
Monagas SC
Finished
00:45
SC Corinthians SP
1
1
Racing Club Avellaneda
Finished
03:00
  Netherlands Eredivisie
ADO Den Haag
1
0
PEC Zwolle
Finished
22:30
  Turkey 1. Lig
Elazigspor
1
2
Genclerbirligi SK
Finished
19:30
  Argentina Camp. De Reserva De Primera Division B National
CA Quilmes
2
0
Club Atletico Platense Reserve
Finished
00:00
  Germany بوندس لیگا
SV Sandhausen
1
1
SV Darmstadt 98
Finished
21:00
SC Paderborn 07
3
2
1. FC Cologne
Finished
21:00
  Belgium First Division B, Second stage
FC Tubize
0
3
Yellow-Red KV Mechelen
Finished
23:00
  Serbia Superliga
FK Vozdovac
4
0
FK Napredak Krusevac
Finished
19:30
  Costa Rica Primera Division, Clausura
Universidad De Costa Rica
0
2
Deportivo Saprissa
Finished
05:00
  France National
Le Mans FC
0
1
FC Villefranche-Beaujolais
Finished
22:30
USL Dunkerque
0
0
Tours FC
Finished
22:30
PAU FC
0
1
US Concarneau
Finished
22:30
AS Lyon-Duchere
3
1
Stade Lavallois Mayenne FC
Finished
22:30
Marignane US
0
0
US Boulogne
Finished
22:30
Entente Ssg
1
1
FC Bourg-En-bresse Peronnas 01
Finished
22:30
Stade Olympique Choletais
2
0
Jeanne D Arc De Drancy
Finished
22:30
US Avranches
2
1
Rodez Aveyron
Finished
22:30
  India Indian Super League
Kerala Blasters FC
3
0
Chennaiyin FC
Finished
17:30
  Egypt Premier League
Al-Mokawloon Al-Arab
2
0
Talaea EL Gaish
Finished
20:30
Haras EL Hodood
2
2
Petrojet Cairo
Finished
17:30
  Wales Premier League, Relegation Round
Cefn Druids AFC
3
1
Aberystwyth Town FC
Finished
23:15
Llanelli Town AFC
0
3
Carmarthen Town AFC
Finished
23:15
  Australia Western Australia Night Series State League
Gwelup Croatia SC
3
2
Quinns FC
Finished
14:00
Western Knights SC
6
0
Kelmscott Roos SC
Finished
16:00
  International Clubs Club Friendly Games
SV Horn
1
1
MFK Vitkovice
Finished
17:30
FC Borec Veles
0
1
FK Metalac GM
Finished
14:30
FC Vorskla Poltava
0
1
FC Olimpia Savyntsi
Finished
12:30
Stromsgodset IF
0
5
Bodo/Glimt
Finished
15:30
SK Lisen
3
2
1.SK Prostejov
Finished
18:30
Su Straden
3
2
FC Union RB Weinland Gamlitz
Finished
20:30
FC Merani Martvili
2
1
FC Zugdidi
Finished
14:30
Sandefjord Fotball
1
0
Nomme Kalju FC
Finished
19:00
FC Kremin Kreminchuh
1
0
Girnik-Sport
Finished
14:30
SC Kalsdorf
5
0
SV Lebring
Finished
19:30
Tallinna JK Legion
3
4
JK Tallinna Kalev
Finished
19:15
FC Marchfeld Donauauen
4
2
SV Waidhofen/Thaya
Finished
20:30
Radnicki Obrenovac
2
0
FK Jedinstvo Surcin
Finished
17:30
Western Spirit
2
4
University Of Queensland Sc
Finished
12:30
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
1
0
FC Luch
Finished
16:00
Peresvet Domodedovo
-
-
Uor-5 Egorievsk
Cancelled
10:30
Lokomotiv-m Lfk
-
-
Strogino-2
Cancelled
12:30
Botev Galabovo
1
0
Hebar Pazardzhik
Finished
14:30
Nika
-
-
Bukovina Chernovtsy
Cancelled
15:00
Sarpsborg 08
3
1
FC Flora Tallinn
Finished
16:30
Prykarpattya Ivano-Frankivsk
-
-
Veres Rivne
Finished
17:15
Ask Ybbs Ii
1
2
Dsk Altenberg
Finished
17:30
Kustosija
-
-
SV Sieghartskirchen
Cancelled
17:30
Sarpsborg 08
0
2
Ullensaker/Kisa
Finished
18:30
Young Violets FK Austria Wien
-
-
ASK Ebreichsdorf
Cancelled
19:30
Raufoss
1
0
Skeid
Finished
20:30
USV Gnas
2
4
SC Furstenfeld
Finished
20:30
SV Pachern
2
0
SK Werndorf
Finished
20:45
FC Nomme United
1
1
Parnu Jalgpalliklubi
Finished
21:05
Syrianska FC Sodertalje
1
2
FC Linkoping City
Finished
21:30
Simmeringer SC
6
4
SC Ortmann
Finished
22:00
FC Ingolstadt 04 II
3
0
SV Wacker Burghausen
Finished
22:00
Kapfenberger SV II
-
-
Sc Neupack Hirschwang
Cancelled
22:00
SV Union Liebenau
2
0
Tus Kirchbach
Finished
22:30
USV Gnas
0
2
USC Rogner Bad Blumau
Finished
22:30
  Poland Ekstraklasa
MKS Pogon Szczecin
3
1
KS Gornik Zabrze
Finished
20:30
GKS Piast Gliwice
4
0
KKS Lech Poznan
Finished
23:00
  Argentina Campeonato De Reserva De Primera Division
Velez Sarsfield Reserve
0
1
Colon
Finished
15:30
  Israel Liga Alef North
Hapoel Herzelia
2
0
Baqa Al-Gharbiyye
Finished
15:00
Hapoel Bnei Zalfa
1
1
Maccabi Ironi Kiryat Ata
Finished
13:30
Ironi Nesher
1
3
Hapoel Jerusalem
Finished
14:30
Hapoel Kaukab
3
0
Hapoel Kafr Kanna
Finished
16:00
  Germany Amateur Regionalliga West
SV Lippstadt 08
1
0
1. FC Cologne II
Finished
20:30
  Romania Liga 1
FC Viitorul Constanta
0
1
CSM Politehnica Iasi
Finished
21:30
  Switzerland Challenge League
FC Winterthur
3
0
FC Vaduz
Finished
22:30
  Colombia Primera A, Apertura
AD Cali
2
1
CD Tolima
Finished
04:00
  Algeria Ligue 2
USM Annaba
0
0
USM EL Harrach
Finished
17:30
US Biskra
1
0
JSM Bejaia
Finished
19:30
RC Kouba
1
0
JSM Skikda
Finished
17:30
A Bou Saada
-
-
MC Saida
Finished
17:30
  Russia FNL Cup
FC Krasnodar-2
0
2
FC Khimki
Finished
11:30
FC Fakel Voronezh
2
1
Levadia Tallinn
Finished
19:45
FC Tambov
4
1
FC Ural Yekaterinburg
Finished
14:15
FC Avangard Kursk
3
1
FC Spartak-2 Moscow
Finished
17:00
  Algeria U21 Algerian Ligue 2
USM Annaba
1
0
USM El Harrach
Finished
13:30
US Biskra
2
3
Jsm Bejaia
Finished
13:30
Amal Bou Saada
-
-
MC Saida
Cancelled
14:30
  Uganda Cup
Wakiso Giants FC
0
0
Tooro United FC
Finished
16:30
  Denmark Superligaen
Sonderjyske
0
2
Aarhus GF
Finished
21:30
  Germany Bundesliga
FC Augsburg
2
3
بایرن مونیخ
Finished
23:00
  Mexico U20 League, Clausura
Puebla
1
2
Pachuca
Finished
21:30
Monarcas Morelia
3
0
Monterrey U20
Finished
19:30
  Israel Liga Bet South B
Ironi Modiin
1
3
Bnei Eilat
Finished
14:00
Beitar Ironi Kiryat Gat
1
1
MS Hapoel Yeroham
Finished
13:30
Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
2
1
Sport Club Dimona
Finished
14:30
  Australia NPL Queensland, Women
Eastern Suburbs FC
1
4
Gold Coast United
Finished
14:00
Capalaba FC
3
0
Brfc/Ntc
Finished
12:30
  Mexico Liga Premier
Cf America Ii
2
0
Cruz Azul Hidalgo
Finished
19:30
Universidad Nacional Premier
0
0
Yalmakan
Finished
19:30
  Germany 3. Liga
SpVgg Unterhaching
1
2
SV Wehen Wiesbaden
Finished
21:30
  Indonesia Piala Indonesia
Pusamania Borneo
1
0
PSS Sleman
Finished
15:30
  Italy سری آ
یوونتوس
3
0
Frosinone Calcio
Finished
23:00
  Palestine West Bank League
Ahli Al Khalil
2
1
Jabal El Mokaber
Finished
19:30
Shabab Al Khaleel
2
1
Mosaset AL Bireh
Finished
16:30
  Israel Liga Bet South A
Moadon Sport Roch Tel Aviv
2
3
SC Tzeirey Taibe
Finished
13:30
Hapoel Nahalat Yehuda
-
-
Hapoel Kiryat Ono
Cancelled
15:15
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
Hertha BSC Berlin II
2
1
ZFC Meuselwitz
Finished
21:30
  Bahrain Premier League
Manama Club
1
1
Al-Najma Manama
Finished
20:00
AL Budaiya
0
1
Malkiya Club
Finished
17:35
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
St Patricks Cyfc
1
1
Cherry Orchard
Finished
23:30
  Brazil Carioca, Serie A, Taca Guanabara, Playoffs
Flamengo RJ
0
1
Fluminense FC RJ
Finished
02:00
  Spain لالیگا
ایبار
2
2
ختافه
Finished
23:30
  Bulgaria First Professional League
FC Vereya
0
0
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
Finished
19:00
  Sudan لیگ برتر
Alamal Atbara
-
-
Hilal Obied
Cancelled
20:00
  Gibraltar Premier Division
Glacis United FC
-
-
Gibraltar Phoenix
Cancelled
23:00
  Malta Premier League, Main round
Tarxien Rainbows FC
1
2
Sliema Wanderers
Finished
21:30
  Morocco Botola
Rapide Club Oued Zem
1
1
OCS Olympique De Safi
Finished
21:30
  Czech Republic 1. Liga
FK Teplice
0
2
FK Mlada Boleslav
Finished
20:30
  Israel Liga Bet North B
Hapoel FC Sandala Gilboa
-
-
Bnei Kafar Qara United
Finished
16:15
  United Arab Emirates U21 League
Al Sharjah
-
-
Al Nasr SC
Finished
16:55
  Malaysia Super League
Terengganu FA
2
2
Johor Darul Takzim FC
Finished
16:30
Kuala Lumpur FA
-
-
Perak Tbg FC
Cancelled
16:30
  Israel Liga Alef South
Beitar Kfar Saba Shlomi
0
0
Hapoel Mahane Yehuda
Finished
15:00
  India Goa Professional League
Corps of Signals
-
-
FC Goa II
Cancelled
13:45
  Turkey Amateur U21 1. Lig
Elazigspor
-
-
Genclerbirligi
Cancelled
12:30
  Ireland Munster Senior League
Rockmount AFC
2
1
Mayfield United FC
Finished
23:15
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید