0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
فولاد سپاهان
1
1
ذوب آهن
Finished
16:00
  International European Championship, Qualification Group H
France
4
0
Iceland
Finished
00:15
Andorra
0
3
Albania
Finished
00:15
  International European Championship, Qualification Group A
Montenegro
1
5
England
Finished
00:15
Kosovo
1
1
Bulgaria
Finished
00:15
  International International Friendly Games
Japan
1
0
Bolivia
Finished
15:00
Korea Republic
2
1
Colombia
Finished
15:30
Morocco
-
-
Argentina
بازی شروع نشده است
23:30
Nigeria
-
-
Egypt
بازی شروع نشده است
21:30
United Arab Emirates
-
-
Syria
inprogress
18:15
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 3
Hungary
-
-
Germany
inprogress
17:30
Croatia
-
-
Norway
inprogress
17:30
  International European Championship, Qualification Group B
Luxembourg
1
2
Ukraine
Finished
00:15
Portugal
1
1
Serbia
Finished
00:15
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 5
Israel
-
-
France
بازی شروع نشده است
18:30
Poland
-
-
Switzerland
بازی شروع نشده است
18:30
  International Youth U23 AFC Championship, Qualification, Group D
Lebanon
-
-
Maldives
بازی شروع نشده است
18:55
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 2
Denmark
-
-
England
inprogress
18:30
Czech Republic
-
-
Greece
بازی شروع نشده است
18:30
  International Youth Viareggio Cup, Women, Knockout stage
Juventus FC Women
-
-
Sassuolo Calcio
inprogress
17:30
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 9
Bosnia & Herzegovina
-
-
Moldova
بازی شروع نشده است
19:30
  Brazil Mineiro, Modulo I, Playoffs
America FC MG
2
0
Caldense MG
Finished
03:30
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 7
Belgium
-
-
Ukraine
بازی شروع نشده است
18:30
Serbia
-
-
Italy
بازی شروع نشده است
18:30
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 6
Cyprus
-
-
Turkey
بازی شروع نشده است
20:45
Scotland
-
-
Portugal
بازی شروع نشده است
20:45
  Spain LaLiga 2
RCD Mallorca
3
0
Real Zaragoza
Finished
00:30
  International Clubs Club Friendly Games
Al-Nasr Dubai SC
-
-
آرسنال
بازی شروع نشده است
18:00
FC Dinamo Batumi
2
2
FC Torpedo Kutaisi
Finished
16:30
FC Naftovyk Dolyna
1
2
Vyhor Yamnytsia
Finished
15:30
FC Dynamo Bryansk
-
-
Saturn Ramenskoye
inprogress
17:30
FK Zvijezda 09
-
-
FK Podrinje
inprogress
18:00
Karpaty Brosniv-Osada
-
-
FC Bytkiv
بازی شروع نشده است
19:30
  Italy Serie C, Girone C
SS Juve Stabia
1
1
FC Rieti
Finished
00:15
  Saudi Arabia Division 1
AL Ansar FC
-
-
AL Mujazzal FC
inprogress
17:45
AL Jeel
-
-
AL Washm FC
inprogress
18:35
  International Youth U23 AFC Championship, Qualification, Group K
Vietnam
-
-
Thailand
inprogress
17:30
  Argentina Copa Argentina
CA Talleres De Cordoba
5
0
CD Laferrere
Finished
01:40
  Thailand U19 League
Surin Sports Association
1
1
Sisaket United Fc
Finished
13:30
Dome FC
7
0
Sports Association Saraburi
Finished
10:30
Chachoengsao FC
-
-
Trat FC
بازی شروع نشده است
14:30
  Peru Primera Division, Apertura
UTC De Cajamarca
0
0
Sport Huancayo
Finished
01:00
  Australia Gold Coast Veto League 1 Reserve
Broadbeach United
2
3
Robina City Reverse
Finished
13:00
  International European Championship, Qualification Group J
Armenia
-
-
Finland
بازی شروع نشده است
21:30
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Bangor Celtic FC
0
1
Malahide United
Finished
00:15
Wayside Celtic FC
1
1
Newtown Rangers AFC
Finished
00:30
Leixlip United AFC
4
3
Tek United
Finished
00:15
  Brazil Paulista, Serie A1, Trofeu do Interior
Mirassol FC SP
2
0
Guarani FC SP
Finished
00:30
  International Youth U17 CONMEBOL Championship, Group A
Bolivia
3
5
Venezuela
Finished
02:40
Ecuador
3
2
Chile
Finished
05:00
  Colombia Primera B, Apertura
Real Cartagena FC
2
1
Boyaca Chico FC
Finished
00:45
  International Youth U19 Friendly Games
FYR Macedonia
-
-
Albania
Finished
16:30
Netherlands
-
-
Egypt
بازی شروع نشده است
15:30
  Australia FFA Cup, Preliminary Round, State Queensland
Annerley
1
1
UQ FC
Finished
14:00
  Chile Primera Division
Universidad De Concepcion
1
1
CD Antofagasta
Finished
03:30
  Paraguay Primera Division, Apertura
Deportivo Capiata
2
1
Deportivo Santani
Finished
03:45
  Colombia Primera A, Apertura
Boyaca Patriotas FC
3
1
CD La Equidad
Finished
03:00
Rionegro Aguilas
1
1
CA Bucaramanga
Finished
05:00
  Uruguay Primera Division Reserve League
Progreso
-
-
Boston River
Finished
16:30
Penarol Montevideo
-
-
Racing Club Montevideo
inprogress
17:30
Atletico Fenix Montevideo
-
-
Danubio FC
inprogress
17:30
Juventud de Las Piedras
-
-
Cerro Largo FC
بازی شروع نشده است
21:30
Nacional de Montevideo
-
-
Plaza Colonia Reserve
بازی شروع نشده است
23:30
  Australia Sunshine Coast Premier League
Woombye Snakes Sc
0
1
Noosa Lions
Finished
15:00
  Australia Gold Coast Veto League 1
Broadbeach United
0
7
Robina City
Finished
15:00
  Tunisia Tunisian Cup
AS Slimane
-
-
EGS Gafsa
inprogress
17:30
Croissant Sportif De Msaken
-
-
Stade Gabesien
inprogress
17:30
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 1
Romania
-
-
Azerbaijan
inprogress
18:30
Russia
-
-
Republic of Ireland
inprogress
18:30
  Argentina Primera B Nacional
Quilmes Atletico Club
0
0
CA Brown De Adrogue
Finished
04:35
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 3
Andorra
-
-
Albania
بازی شروع نشده است
22:00
  Australia Sunshine Coast Premier League Reserve
Woombye Snakes Sc
2
8
Noosa Lions Fc
Finished
13:00
  International Youth U20 Friendly Games
Poland
-
-
Germany
بازی شروع نشده است
21:30
Portugal
-
-
England
بازی شروع نشده است
22:30
  International Youth U21 Friendly Games
Greece
-
-
Montenegro
بازی شروع نشده است
19:00
Kosovo
-
-
Malta
بازی شروع نشده است
18:30
Lithuania
-
-
Belarus
inprogress
18:30
Estonia
-
-
Macedonia
بازی شروع نشده است
18:30
Poland
-
-
Serbia
inprogress
18:30
Georgia
-
-
Israel
بازی شروع نشده است
19:30
  Uganda لیگ برتر
Uganda Revenue Authority FC
-
-
Express FC
inprogress
17:30
Tooro United FC
-
-
Bul FC
inprogress
18:00
  Mexico Liga Premier
Leones Negros Udg II
0
3
Coras de Nayarit
Finished
03:30
  International Youth U19 European Championship, Elite round - Gr. 4
Netherlands
-
-
Spain
بازی شروع نشده است
22:30
Slovenia
-
-
Wales
بازی شروع نشده است
22:30
  Venezuela Segunda Division
Union Local Andina
-
-
Urena SC
بازی شروع نشده است
00:00
  Kazakhstan Cup
Sdyusshor 8 Astana
-
-
Didara Sidikbeka
بازی شروع نشده است
13:30
  Denmark Amateur Reserveligaen, Pulje 2
AC Horsens
-
-
FC Copenhagen
بازی شروع نشده است
16:30
  Israel Liga Bet South A
Beitar Petah Tikva
-
-
Hapoel Kiryat Ono
بازی شروع نشده است
18:00
Beitar Ramat Gan
-
-
SC Bnei Yaffo Ortodoxim
inprogress
18:00
Hapoel Nahalat Yehuda
-
-
Hapoel Bnei Jat United
inprogress
18:00
  Israel Liga Bet South B
Bnei Yzalel Rehovot
-
-
MS Hapoel Yeroham
inprogress
18:00
  Israel Liga Bet North A
FC Ahva Kfar Manda
-
-
Maccabi Ahva Yarka
inprogress
18:00
Ihud Bney Majd AL Krum
-
-
Maccabi Bnei Nahef
inprogress
18:00
Beitar Naharia
-
-
FC Tzeirei Kfar Kanna
inprogress
18:00
  Israel Liga Bet North B
Hapoel FC Sandala Gilboa
-
-
SC Daburiyya Osama
inprogress
18:00
  International Youth U23 Friendly Games
Netherlands
-
-
Egypt
بازی شروع نشده است
18:30
Netherlands
-
-
Egypt
inprogress
18:30
  Slovakia 2. Liga
MFk Dukla Banska Bystrica
-
-
Lok. Kosice
inprogress
18:30
  Germany Amateur Regionalliga West
SC Wiedenbrück
-
-
TSV Alemannia Aachen
بازی شروع نشده است
22:30
  Brazil U20 Gaucho
Uniao Harmonia Fc Rs
-
-
Serc Brasil Rs
بازی شروع نشده است
23:00
  France National
AS Lyon-Duchere
-
-
FC Bourg-En-bresse Peronnas 01
بازی شروع نشده است
23:30
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید